Niste prijavljeni.

#1 7.11.2010 20:13

Nina
Firbc
Registriran: 7.11.2010

pozdraf

Evo, i ja malo prošetala po Vašoj stranici,,,ideja Vam je super!!!stvarno prišparaš puno cajta...nego, ste razmišljali o tome da proširite ideju malo južnije?npr. Hrvatska...?pri nas mamo isti problem...prospektov vsak dan vse več...dreves vse manj...big_smile

#2 24.3.2012 10:12

NušaNusa
Rookie
NušaNusa
Registriran: 24.3.2012

Re: pozdraf

smile
Pozdravljeni vsi skupaj. Sem bila pozitivno presenečena, ko sem po nekakšnem naključju naletela na to stran. Super ideja, resnično. Saj letake, ki prispejo v pošni nabiralnik, pregledaš, a si le malo kdaj zapomniš kdaj in kje je kaj "pametno" nakupit. Tukaj pa vse resnično na enem mestu big_smile

Ponosna na vse ustvarjalce strani - SREČNO! cool

Nuša

»Vsi se rodimo kot originali, ne končajmo kot kopije!«

#3 29.3.2012 01:31

barbarina108
Pripravnik
barbarina108
Registriran: 5.9.2010

Stran je res zakon ... so jo že kar dodelali. Meni se letaki po parih dneh izgubijo yikes, ampak jih tu najdem smile

The highest wisdom is simple and passes through the brain directly into the heart.

Viktor Schauberger

#4 5.4.2012 12:03

forumadmin
Administrator
forumadmin
Registriran: 23.9.2008

Zdravo, Nuša in ostali!

Res smo veseli, da se ti zdi naša stran uporabna in zadetek v polno - vsak dan dajemo vse od sebe, tako da si nam s svojimi kvalitetnimi prispevki in pohvalo polepšala dneve in delo nasploh! Inspiracija pri delu največ pomeni, zato HVALA!

Forum sicer še ne laufa tako, spletna stran pa je v polnem zagonu in z nadgradnjo na vidiku ...

Dobrodošla med nami! smile

Ekipa modernakup.si