Niste prijavljeni.

#1 23.1.2012 20:19

Levinja
Firbc
Registriran: 23.1.2012

Oblačila za močnejše + razprodaje

Sem bolj pri takrepkih wink in je nakupovanje oblačil prava mora. Kje bi lahko  našla LEPE, modne obleke 48/50/52???  A mogoče ve katera, če imajo večje številke v Palmanovi (IT)?

#2 24.3.2012 13:06

NušaNusa
Rookie
NušaNusa
Registriran: 24.3.2012

Re: Oblačila za močnejše + razprodaje

Koliko sem jaz po trgovinah, sem v zadnjem času opazila kar precejšnjo ponudbo v Kik-u. Vendar glede Kik-a bodi pozorna, ker se te trgovine med seboj kar precej razlikujejo. Robe ne naročajo, ampak jim ob pošiljki dostavijo, kar pač dostavijo. Tako da se splača pregledat več Kik-ov. So v koraku z modo in tudi cenovno kar dostopno, tudi za "navadne smrtnike" wink Drugače imam tudi sama nekaj oblačil od njih in sem zadovoljna s kvaliteto. smile

Drugače pa še preglej C&A

»Vsi se rodimo kot originali, ne končajmo kot kopije!«

#3 28.3.2012 21:32

TinaA
Čveka
TinaA
Registriran: 23.9.2010

C&A ima lepa in moderna oblačila tudi za močnejše. Zadnjič sem bila prvič tudi v Chrales Vogele trgovini - imajo  večje številke, so pa malenkost dražji od C&A.
Kik je ok, ga znajo pa tudi kiksnit. Nekaj časa nazaj sem tam kupila kavbojke, ki so imele zelo čuden vonj in je trajalo, da sem se ga znebila (po 10 pranjih) smile

#4 12.7.2012 10:21

Rajna
Čveka
Rajna
Registriran: 7.9.2010

Poglej v Punt Roma (EMPORUIM), Oviesse.
Moja prijateljica močnejše postave jih naroča tudi preko http://ullapopken.eu/ ali pa gre v eno izmed njihovih poslovalnic v Klagenfurt.

"Walk the talk"